Wtorek, 6 czerwca
Imieniny: Danuty, Dominiki
Czytających: 5444
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Szarpał się z ochroniarzem

Środa, 16 marca 2022, 8:45
Aktualizacja: 8:49
Autor: PAW
Wałbrzych: Szarpał się z ochroniarzem
Fot. KMP Wałbrzych
Pracownik ochrony dworca kolejowego zwrócił uwagę nietrzeźwemu mężczyźnie, gdyż ten zachowywał się agresywnie i zaczepiał oczekujących na pociąg pasażerów. Wtedy kompletnie pijany 42–latek stał się jeszcze bardziej wulgarny, by ostatecznie zaatakować pokrzywdzonego m.in. szarpiąc go za odzież.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek około godziny 14:00 na Dworcu Miasto. Jeden z oczekujących na pociąg mężczyzn zachowywał się głośno i zaczepiał innych stojących w poczekalni pasażerów, dlatego też pracownik ochrony zwrócił 42-latkowi uwagę. Wtedy to podejrzany wpadł w jeszcze większą złość i rzucił się z rękoma na pokrzywdzonego.

Zaalarmowani o zdarzeniu funkcjonariusze z „dwójki” niezwłocznie udali się na ul. Armii Krajowej i zatrzymali podejrzanego, który był kompletnie pijany. Miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna następnego dnia – po wytrzeźwieniu – usłyszał zarzut naruszenia nietykalności cielesnej osoby w związku z podjętą przez nią interwencją na rzecz ochrony bezpieczeństwa ludzi oraz ochrony bezpieczeństwa publicznego.

42-latek przyznał się do popełnienia przestępstwa. Nie pamiętał jednak zbyt dużo z całego zajścia i tłumaczył się swoim upojeniem alkoholem. Teraz mężczyzna może trafić za kraty więzienia na 2 lata.

Twoja reakcja na artykuł?

2
9%
Cieszy
7
32%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
5%
Smuci
1
5%
Złości
11
50%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group