Czytających: 9507

Szczawno Zdrój: Szczawno z jednym punktem

Czwartek, 13 sierpnia 2009, 9:48
Aktualizacja: 10:22
W zainaugurowanej wczoraj II kolejce piłkarskiej IV ligi drużyna MKS–u Szczawno Zdrój zremisowała na własnym boisku z Nysą Kłodzko 0:0. Tym samym gracze z uzdrowiska przesunęli się na 13 miejsce w tabeli. Pamiętać należy jednak, że mają oni jeden mecz rozegrany więcej, niż pozostałe drużyny.

Po wyrównanym i trzymającym do ostatnich chwil w napięciu spotkaniu IV-ligowy MKS zremisował bezbramkowo z Nysą Kłodzko. W pierwszej połowie fantastycznej sytuacji nie wykorzystali goście. W 30 minucie meczu rzutu karnego nie wykorzystał Tomasz Lisowicz. W drugiej odsłonie meczu dla MKS-u gola mógł zdobyć Łukasz Drąg, ale trafił tylko w poprzeczkę.

MKS Szczawno Zdrój - Nysa Kłodzko 0:0
MKS: Michno, Borek, Smoczyk, Antas (16 Wojciechowski), Żydek (48 Horyk), Nadzieja, Traczykowski, Niemczyk (56 Drąg), Bębieniec, Kubowicz, Słapek.
Nysa: Rosiak, Adamczyk, Syper, Węgrzyn (84 Słomka), Grzegorzewski, Jaskułowski, Marks, Stopa (40 Pachołek), Gąsienica, Kowalski (88 Dędys), Lisowicz (82 Krzywda).