Środa, 8 lutego
Imieniny: Ireny, Jana, Sebastiana
Czytających: 4208
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Szczęśliwy finał

Piątek, 14 stycznia 2022, 11:30
Aktualizacja: 12:12
Autor: red
Wałbrzych: Szczęśliwy finał
Fot. KMP Wałbrzych
Ponad 200 policjantów, przy wsparciu strażaków oraz goprowców, poszukiwało 15–latka, którego zaginięcie zgłosili jego najbliżsi. Było podejrzenie, iż małoletni mieszkaniec naszego miasta może zrobić sobie krzywdę.

Zgłoszenia o zaginięciach policjanci traktują bardzo poważnie. Dlatego w środę około godziny 15:00, niezwłocznie po otrzymaniu takiej informacji, podjęta została decyzja o zaangażowaniu maksymalnej liczby policjantów do działań poszukiwawczych na terenie całego miasta. 15-latek pozostawił list pożegnalny i było podejrzenie, że może zrobić sobie krzywdę.

Do działań, w których wzięło udział ponad 200 policjantów, włączyli się funkcjonariusze Straży Pożarnej oraz Górskiego Ochotniczego Pogotowania Ratunkowego. Do dyspozycji były quady oraz pojazdy terenowe. W działaniach brał również pies służbowy. Mundurowi w toku dokonanych sprawdzeń odwiedzili m.in. wałbrzyskie szpitale, centra handlowe, ciągi komunikacji kolejowej, pobliskie tereny zielone oraz miejsca, w których często pojawiał się nastolatek. Poinformowane o poszukiwaniach zostały również korporacje taksówkarskie oraz sprawdzono monitoring miejski.

Ostatecznie w toku wykonywania czynności, funkcjonariusze po godzinie 19:00 odnaleźli młodego mieszkańca naszego miasta w rejonie wiaduktu przy ul. Wieniawskiego. Na szczęście nic mu się nie stało. Był cały i zdrowy. 15-latek od razu objęty został specjalistyczną opieką lekarską.

Twoja reakcja na artykuł?

2
25%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
13%
Nudzi
3
38%
Smuci
2
25%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group