Sobota, 2 marca
Imieniny: Heleny, Halszki, Pawła
Czytających: 5983
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Jugowice: Szczęśliwy finał poszukiwań

Poniedziałek, 26 września 2022, 10:39
Aktualizacja: 13:11
Autor: red
REGION, Jugowice: Szczęśliwy finał poszukiwań
Fot. KMP Wałbrzych
Było o krok od tragedii, ale na szczęście 88–latek został odnaleziony. Mężczyzna nie informując rodziny dzisiaj w środku nocy wyszedł z domu w Jugowicach. Kiedy najbliżsi zorientowali się, że seniora nie ma w miejscu zamieszkania, najpierw na własną rękę rozpoczęli jego poszukania, by ostatecznie powiadomić Policję. Policyjne działania bardzo szybko przyniosły pozytywny efekt.

Funkcjonariusze koło godziny piątej nad ranem otrzymali dane personalne zaginionego mężczyzny oraz jego rysopis. Mundurowi od razu rozpoczęli przeczesywanie terenów zielonych oraz koryta pobliskiej rzeki. Dyżurny w tym samym momencie zadzwonił do pobliskich szpitali, ustalając w ten sposób, że 88-latek nie trafił wcześniej do żadnej z placówek medycznych. W miejsce poszukiwań skierował także przewodnika z psem służbowym.

Ostatecznie po kilkudziesięciu minutach od zgłoszenia zaginięcia, biorący udział w poszukiwaniach policjanci ruchu drogowego wałbrzyskiej komendy oraz funkcjonariusze z Głuszycy zauważyli mężczyznę w korycie rzeki. 88-latek zanurzony był w wodzie do klatki piersiowej. Na szczęście żył. Mundurowi wyciągnęli seniora na brzeg oraz umieścili w policyjnym busie. Mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego był wychłodzony, ale na szczęście przytomny. Otrzymał suche rzeczy na przebranie. Funkcjonariusze udzielili mu niezbędnej pomocy i ostatecznie przekazali zespołowi ratownictwa medycznego, który udał się z mężczyzną do szpitala. To kolejne pozytywnie zakończone poszukiwania osoby zaginionej przeprowadzone na terenie naszego regionu w ostatnim czasie.

Twoja reakcja na artykuł?

9
56%
Cieszy
1
6%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
6%
Smuci
1
6%
Złości
4
25%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group