Czytających: 4720

Szczyrk: Szczyrk wypunktował

Niedziela, 17 listopada 2019, 8:42
Aktualizacja: 8:50
Siatkarki Chełmca Wodociągów Wałbrzych rozegrały przeciętny mecz i przegrały z rezerwami SMS–u Szczyrk 0–3 w meczu II ligi siatkówki kobiet.

Po dość wyrównanym początku pierwszego seta, ekipa gospodarzy odskoczyła na trzy punkty (11-8). Gospodynie grały rozważnie i utrzymywały bezpieczny dystans nad przeciwnikiem, a nasza ekipa nie potrafiła zbliżyć się na mniej niż 2 punkty i w efekcie partia padła łupem miejscowych do 21.

Drugi set miał bardzo podobny przebieg. Po wyrównanym początku, SMS włączył dodatkowy bieg i szybko odjechał z wynikiem na 10-5. Później siatkarki rywala kontrolowały wydarzenia na parkiecie i w każdym elemencie było widać ich wyższość. Chełmiec urwał zaledwie 19 oczek.

Trzecia partia to znów ten sam scenariusz, który był łatwy do przewidzenia. Zacięty początek i odjazd miejscowych w środkowym fragmencie seta (6-6, 15-11). W kolejnych akcjach na parkiecie niewiele się zmieniło, a SMS miał cały czas spotkanie pod kontrolą i wygrał do 19, a cały mecz dosyć gładko 3-0.

SMS II Szczyrk - Chełmiec Wodociągi Wałbrzych 3-0 (25-21, 25-19, 25-19)