Czwartek, 25 czerwca

Szczyt na zwycięskiej ścieżce

Audio

Czytaj na głos

Autor: PAW 1 min czytania

Kolejna wygrana piłkarzy Szczytu Boguszów dała im awans na 3. lokatę w tabeli klasy B.

Szczyt podejmował na własnym boisku Płomienia Dobromierz i już po 45 minutach można powiedzieć, że miejscowi "zamknęli" mecz, bowiem prowadzili 3-0 po golach Kaźmierskiego, Kryski i Forysia. Goście zdobyli honorowego gola w 68. minucie za sprawą Karpowicza, ale ostatnie słowo należało do miejscowych, którzy w 88. minucie za sprawą trafienia Gołka ustalili wynik spotkania na 4-1.

Szczyt Boguszów - Płomień Dobromierz 4-1 (3-0)

Szczyt: Poręba (46' Mosior) - Kuna, Siemaszko (55' Paweł Krawczyk), Szczypka (46' Maliszewski), Baszak, Foryś (65' Przygodzki), Kaźmierski (55' Gołek), Bartosz Krawczyk, Kryska, Sadowy, Świerad.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka