Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 4557
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Boguszów-Gorce: Szczyt się szykuje

Piątek, 12 lutego 2021, 8:45
Autor: PAW
Boguszów-Gorce: Szczyt się szykuje
Fot. Szczyt Boguszów
Rządowe zakazy wywróciły do góry nogami okresy przygotowawcze drużyn w amatorskich ligach, mimo to zawodnicy B–klasowego Szczytu Boguszów od połowy stycznia trenowali indywidualnie biegając po okolicznych pięknych górach (Chełmiec, Dzikowiec).

Pierwsze trzy sparingi (Górnik Nowe Miasto, Zdrój Jedlina-Zdrój, Sudety Dziećmorowice) nie odbyły się ze względu na zawieszenie sportów amatorskich. Na szczęście od 12 lutego można znowu grać, i już dzień później, bo w sobotę 13 lutego Szczyt rozegra pierwszy sparing zimowy, a rywalem będą Czarni Wałbrzych. Mecz zostanie rozegrany w Świebodzicach.

Pierwszy mecz rundy rewanżowej Szczyt zagra 21 marca na wyjeździe z KP MCK Mieroszów. Tak więc do startu ligi pozostał ponad miesiąc i w tym czasie na pewno drużyna zagra jeszcze kilka sparingów. Jeżeli chodzi o ruchy transferowe to nie będzie ich zbyt wiele. Nikt nie wyraził chęci opuszczenia klubu. Z ciężkimi kontuzjami walczą Jakub Sadowy oraz Kazimierz Rudzki i na pewno ich nie zobaczymy w pierwszych spotkaniach. Do drużyny dołączy dwóch nowych zawodników. Na powrót z wypożyczenia do IV ligowego KS Legnickie Pole zdecydował się Szymon Mitelsztet, którego też nie zobaczymy na początku sezonu, ponieważ wraca do zdrowia po naderwaniu więzadła. Drugim zawodnikiem zostanie obecny trener Rafał Lipiński, który przenosi się do Szczytu na zasadzie półrocznego wypożyczenia z KS Zdroju Jedlina-Zdrój i o tej pory będzie mógł pomóc zespołowi na boisku.

Źródło: Szczyt Boguszów

Twoja reakcja na artykuł?

1
25%
Cieszy
1
25%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
50%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group