Czytających: 9970

Wałbrzych: Szkoda punktów

Niedziela, 11 grudnia 2022, 11:44
Aktualizacja: 11:50
Niestety, mimo prowadzenia w meczu 2:0 ostatecznie siatkarze II–ligowego KPS–u Chełmca Wałbrzych ulegli w tie breaku drużynie gości DOFU Bielawianka Bester Bielawa.

Pierwszy set był w miarę wyrównany, ale równiejszą formę zaprezentował Chełmiec i wygrał go do 21. W drugiej partii na parkiecie rządziła jedna drużyna i byli nią wałbrzyszanie, którzy dali przeciwnikowi ugrać zaledwie 12 oczek. Niestety, kolejne sety już nie potoczyły się po myśli trenera Kurzawińskiego. W trzecim secie lepszą grę zaprezentowali goście i wygrali do 19. W czwartej partii gra była dość wyrównana, ale to Bielawa okazała się lepsza i wygrała do 21. W decydującym piątym secie trwała zażarta walka o każdy centymetr parkietu, ale goście znów przechylili szalę na swoją korzyść i wygrali seta do 14, a mecz 2-3.

KPS Chełmiec Wałbrzych - Bielawianka 2-3 (25-21, 25-12, 19-25, 21-25, 14-16)

Już teraz zapraszamy wszystkich kibiców na ostatni mecz w 2022 roku - w sobotę 17 grudnia podejmiemy przed własną publicznością IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice.