Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 5616
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Głuszyca: Szlachetna Paczka w Głuszycy, bo lubię ludzi…

Poniedziałek, 11 grudnia 2017, 14:02
Autor: red
REGION, Głuszyca: Szlachetna Paczka w Głuszycy, bo lubię ludzi…
Fot. UM Głuszyca
W dniach 9–10 grudnia hala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 2 w Głuszycy zamieniła się w magazyn z ogromną ilością świątecznych paczek.

To było bardzo pracowity czas dla 10 wolontariuszy z rejonu Głuszyca oraz rzeszy osób wspomagających akcję. W czasie tegorocznego finału Szlachetnej Paczki, po raz pierwszy w wyodrębnionym rejonie Głuszyca, przygotowane przez darczyńców paczki trafiły do 29 rodzin z terenu Głuszycy, Walimia i Jedliny-Zdroju.

- Radość obdarowanych rodzin była wielka, nie zabrakło wielu ciepłych słów, szczerych gestów i łez wzruszenia… Zarówno my, wolontariusze, jak i rodziny dziękujemy wszystkim darczyńcom. To był prawdziwy weekend cudów. Dzielnie wspierali nas głuszyccy strażacy oraz Ilona i Daniel Sowa, Andrzej Marcinkowski, Darek Popek, Mirek Żołopa, Rafał Krystyniak, Konrad Czemarnik, Grzegorz Milczarek, Mariusz Kostrzyca, Artur Gołda, Magdalena Gołda, Krzysztof Gołda, Marta Gołda, wolontariusze ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Głuszycy, harcerki oraz wielu innych dobrych ludzi. Wszystkim jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc. Wielkie dzięki! - dodaje Magdalena Kandefer, lider Szlachetnej Paczki w rejonie Głuszyca.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group