Poniedziałek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 3246
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Szukają poparcia

Środa, 21 kwietnia 2010, 11:39
Aktualizacja: 11:41
Autor: PAW
Wałbrzych: Szukają poparcia
Andrzej Zibrow liczy, że wałbrzyszanie poprą projekt Stowarzyszenia "Obywatel"
Fot. red
Stowarzyszenie Aktywności Społecznej „Obywatel” chce doprowadzić do zgazyfikowania Wałbrzycha przy pomocy węgla kamiennego. W tym celu wśród mieszkańców naszego miasta zbierane będą podpisy.

Stowarzyszenie „Obywatel” i jego wiodąca postać, czyli Andrzej Zibrow, przed kilkoma miesiącami zorganizowali spotkanie, na którym przekonywali o możliwości zgazyfikowania Wałbrzycha za pomocą węgla kamiennego.

Wówczas w spotkaniu wzięli udział specjaliści, biznesmeni i samorządowcy. Teraz Stowarzyszenie „Obywatel” chce zrobić kolejny krok, by zrealizować swój pomysł. Przyszedł czas na poszukiwanie wsparcia wśród wałbrzyszan. Wsparcie to jest zresztą konieczne, by projekt mógł w przyszłości zostać zrealizowany.

Stowarzyszenie „Obywatel” widzi szanse na pozyskanie środków unijnych na urzeczywistnienie swojej koncepcji. Mają w tym pomóc tzw. Listy Poparcia. Takie listy zostały przygotowane i mieszkańcy mogą w ten sposób poprzeć inicjatywę stowarzyszenia. Więcej szczegółów na stronie: WWW.obywatel.net.pl

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group