Sobota, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 4902
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Szukają talentów

Poniedziałek, 12 września 2022, 6:42
Aktualizacja: 10:23
Autor: red
Wałbrzych: Szukają talentów
Fot. WOK Wałbrzych
Baw, ucz się i rozwijaj swoje pasje z Wałbrzyskim Ośrodkiem Kultury. Rusza Wałbrzyska Szkoła Talentów!

Wałbrzyska Szkoła Talentów to ciekawa i szeroka oferta popołudniowych zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych. To kilkadziesiąt propozycji w dwóch siedzibach Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury – na Piaskowej Górze i w Starej Kopalni. Nasza oferta to zajęcia plastyczne, taneczne, kursy językowe, nauka gry na instrumentach, ale także nieco inne propozycje, jak brydż, szermierka czy kuglarstwo. Zapisy trwają na wok.walbrzych.pl w zakładce „ZAJĘCIA”.

- Wałbrzyska Szkoła Talentów to szereg różnorodnych zajęć, zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych. Zapraszamy do siebie nie tylko mieszkańców Wałbrzycha, ale także całej Aglomeracji Wałbrzyskiej. W naszej ofercie jest blisko pięćdziesiąt propozycji – przyznaje Jarosław Buzarewicz, dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

Znacząca część zajęć to propozycje taneczne. W naszej siedzibie przy ulicy Broniewskiego nie zabraknie także propozycji dla tych, którzy chcą zadbać o swoją sylwetkę i kondycję. Pojawią się zajęcia zumby i jogi. Nie zabraknie warsztatów wokalnych, zajęć plastycznych i kreatywnych.

W obu siedzibach przygotowujemy zajęcia nauki gry na wybranych instrumentach. Zapraszamy także do wspólnej nauki języka angielskiego.

- Wśród naszych propozycji znajdziecie także zajęcia, które mogą pozytywnie zaskoczyć. Do WOK na Piaskowej Górze zapraszamy dorosłych na brydża czy szachy, dzieci od 7 lat na warsztaty programowania – Minecraft, na dzieci w wieku od 9 do 15 lat czeka dziecięca grupa kuglarska „CYRKonia”, a młodzież od 16 lat wzwyż przyjmie w swoje szeregi Grupa Ognia Impuls – mówi Justyna Drapała z Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

W WOK na terenie Starej Kopalni będą również warsztaty fotograficzne dla osób od 13 roku życia wzwyż, a w swoje szeregi zaprasza również Zastęp Szermierczy Tarcza Sudety. W planie są także warsztaty teatralne, nauka języka greckiego i tańców greckich.

- Zajęcia organizowane są popołudniami, zazwyczaj w godzinach od szesnastej do dwudziestej. Opłata dotyczy danych zajęć. Istnieje możliwość wykupienia karnetu, wówczas obowiązuje zniżka – mówi Justyna Drapała z Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

WOK zaprasza także na Podzamcze, gdzie przy Przedszkolu Samorządowym numer 8 odbywają się zajęcia gry na instrumentach. Tam proponujemy naukę gry na pianinie i skrzypcach.

By zapisać się na wybrane zajęcia należy wejść do zakładki „ZAJĘCIA” na stronie wok.walbrzych.pl. Tam znajduje się pełna lista z formularzami. Po wypełnieniu i przesłaniu formularza należy czekać na informację zwrotną od pracowników ośrodka o zawiązaniu danej grupy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
100%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group