Piątek, 1 marca
Imieniny: Antoniego, Dawida, Radosława
Czytających: 6234
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Świebodzice: Szybko spieniężył towar

Środa, 6 grudnia 2023, 7:32
Autor: red
Wałbrzych/Świebodzice: Szybko spieniężył towar
Fot. KMP Wałbrzych
W poniedziałek policjanci kryminalni z Komisariatu Policji I w Wałbrzychu zatrzymali 35–latka, który ukradł z miejsca pracy dwa mikrometry cyfrowe. Przedstawiciel pokrzywdzonej firmy oszacował starty na 2,2 tys. złotych.

4 grudnia w godzinach popołudniowych dyżurny Komisariatu Policji I w Wałbrzychu został powiadomiony o przestępstwie kradzieży, do której miało dojść w jednym z zakładów pracy na terenie Wałbrzycha. Łupem sprawcy padły dwa mikrometry cyfrowe o wartości 2,2 tys. złotych. Policjanci na miejscu potwierdzili zdarzenie wyjaśniając jednocześnie okoliczności w jakich doszło do przestępstwa.

W wyniku podjętych czynności jeszcze tego samego dnia kryminalni z pierwszego komisariatu zatrzymali 35-letniego mieszkańca powiatu świdnickiego, który z miejsca pracy ukradł sprzęt, a następnie, aby jak najszybciej spieniężyć swoje łupy, sprzedał je w lombardzie na terenie Świebodzic. Skradzione mienie zostało odzyskane w całości przez policjantów i wróci niebawem do firmy.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie podejrzanemu zarzutu kradzieży. Nieuczciwemu pracownikowi grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
4
100%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group