Wtorek, 16 lipca
Imieniny: Marii, Mariki
Czytających: 4673
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Takie akcje warto wspierać

Środa, 14 lipca 2021, 9:30
Aktualizacja: 11:31
Autor: red
REGION: Takie akcje warto wspierać
Fot. KMP Wałbrzych
St. asp. Tomasz Trawczyński – policjant z Komisariatu Policji w Głuszycy – to osoba, która nigdy nie odmawia pomocy. W czasie wolnym od służby angażuje się w działalność Ochotniczej Straży Pożarnej w Głuszycy Górnej. I to właśnie ze strażakami z tej miejscowości policjant z powiatu wałbrzyskiego zorganizował zbiórkę dla potrzebujących z Nowej Białej w powiecie nowotarskim, gdzie w czerwcu spłonęło wiele gospodarstw, a tamtejsi mieszkańcy stracili dach nad głową.

Dzięki zaangażowaniu funkcjonariuszy Ochotniczej Straży Pożarnej z Głuszycy Górnej, w tym st. asp. Tomasz Trawczyńskiego, który od 21 lat pełni również służbę w Policji - obecnie na stanowisku dyżurnego - udało się zebrać samochód pełen darów. Na początku lipca trafiły one do pogorzelców ze wsi położonej w województwie małopolskim.

Busa wypełnionego kołdrami oraz poduszkami, żywnością, chemią gospodarczą i materiałami budowlanymi nie byłoby jednak bez udziału osób o dobrym sercu, czyli mieszkańców Głuszycy oraz pozostałych gmin powiatu wałbrzyskiego, lokalnych przedsiębiorców i pracowników różnych instytucji, na których głuszyccy mundurowi zawsze mogą liczyć.

Twoja reakcja na artykuł?

39
91%
Cieszy
2
5%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
5%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group