Wtorek, 5 lipca
Imieniny: Antoniego, Karoliny, Marii
Czytających: 3739
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Czarny Bór: Talenty odnalezione

Sobota, 4 lipca 2020, 9:30
Aktualizacja: Niedziela, 5 lipca 2020, 8:16
Autor: red
REGION, Czarny Bór: Talenty odnalezione
Fot. organizatorzy
Biblioteka + Centrum Kultury w Czarnym Borze oficjalnie zainaugurowała realizację projektu "W Sieci Jana Pawła II" (projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura w Sieci).

W spotkaniu udział wzięli pomysłodawcy i realizatorzy projektu oraz „młodzi testerzy” gry mobilnej pt. "W poszukiwaniu talentów".

Gra dostępna jest od 1 lipca, a pierwsi młodzi zawodnicy już ją przetestowali. Jak w każdej grze terenowej nie obyło się bez biegania po okolicy oczywiście z telefonem w ręku (gra oparta jest na aplikacji ActionTrack) oraz rozwiązywania zadań związanych z postacią Papieża Jana Pawła II. Było na poważnie i z przymrużeniem oka. Były też drobne upominki dla pierwszych zawodników.

A już od soboty 4 lipca dostępna będzie kolejna gra mobilna pt. "Janie Pawle II - pamiętamy!" tym razem dla młodzieży i dorosłych. Realizatorzy projektu czekają na kolejnych graczy oraz zapraszają do wzięcia udziału
w konkursie (plastycznym i literackim) inspirowanym postacią Papieża Polaka. Uwaga organizatorzy przewidują atrakcyjne nagrody!

Kody QR do gry oraz regulaminy konkursów dostępne są na stronie internetowej www.ck.czarny-bor.pl.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
100%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group