Wtorek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 4623
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Taneczno – teatralna oferta WOK–u

Czwartek, 2 grudnia 2010, 7:47
Aktualizacja: 7:48
Autor: Sven
Na okres zimy Wałbrzyski Ośrodek Kultury przygotował kilka ciekawych propozycji spędzania wolnego czasu. Oferta może zainteresować dzieci, młodzież, ale także dorosłych w różnym wieku.

Młodzieży pomiędzy 13 a 19 rokiem życia WOK proponuje warsztaty reżysersko - aktorskie, które poprowadzi zawodowy reżyser teatralny - Teresa Krzan.

Celem spotkań jest przygotowanie spektaklu, ale także ćwiczenia wyobraźni, analiza i interpretacja tekstów, „Spotkania z Kantorem”, czyli teatralizacja życia codziennego, ćwiczenia dotyczące bycia w przestrzeni oraz praca z przedmiotem, budowanie relacji pomiędzy aktorami i reżyserem, ćwiczenia dykcji, czyli świadomość posługiwania się modulacją oraz intonacją.

Zajęcia będą prowadzone w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury przy ul. Broniewskiego 65A. Koszt miesięczny wynosi 35 zł. Szczegółowych informacji można zaczerpnąć w WOK-u na Piaskowej Górze lub pod numerem telefonu 74 6664355.

Od stycznia w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na Białym Kamieniu rozpocznie się kurs tańca towarzyskiego I stopnia dla dorosłych. Jest to oferta dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się podstaw tańca. W karnawale będzie jak znalazł. Kurs trwa 6 tygodni. W programie: samba, cha-cha, jive, rumba, walc wiedeński, walc angielski, tango, foxtrot, quickstep, paso doble. Koszt kursu: 70 zł od osoby. Uwaga, nie musisz mieć partnera do tańca! Zapisy: WOK, ul. W. Andersa 185 w sali nr 6 lub pod numerem telefonu 74 666-43-61.

W lutym, w czasie ferii zimowych, wraz ze Studiem Tańca Karla Dance, WOK organizuje tygodniowy obóz taneczny w malowniczo położonej na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego miejscowości Murzasichle.

Program obejmuje ponad 40 godzin tańca nowoczesnego: hip – hop, funky, house i inne, które będą uzupełnione ćwiczeniami rozciągającymi i kształtującymi postawę. Zajęcia poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy, pracujący w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury. Oferta skierowana jest do młodzieży i dzieci od 7 roku życia, koszt 650 złotych od osoby. Możliwość rozłożenia płatności na raty. Szczegółowych informacji udziela Marta Zarzecka pod numerami telefonów: 512 244 048 lub 508 382 845.

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group