Poniedziałek, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 5844
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Tarapaty za młodu

Piątek, 12 sierpnia 2022, 6:36
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Tarapaty za młodu
Fot. KMP Wałbrzych
Przed sądem rodzinnym stanie pięcioro młodych boguszowian, którzy to kilka dni temu wykorzystali nieuwagę 48–latki i najpierw dokonali kradzieży portfela ze sporą ilością gotówki, by następnie podzielić się samymi pieniędzmi.

Do zdarzenia miało dojść 5 sierpnia. Pokrzywdzona kobieta sprzątała jedną z klatek schodowych i plecak z wartościowymi rzeczami odłożyła, jak jej się wydawało, w bezpieczne miejsce. Jej nieuwagę wykorzystali jednak nieletni, którzy wyciągnęli portfel z gotówką w kwocie 2 tysięcy złotych, podzielili się pieniędzmi i uciekli.

Policjanci z Boguszowa-Gorc niezwłocznie po zgłoszeniu, które kobieta złożyła na komisariacie w miniony poniedziałek, rozpoczęli ustalanie sprawców kradzieży. Okazało się, że to nastolatkowie – czterech chłopców i jedna dziewczynka. Najstarszy z nich miał 16 lat. Wszyscy następnego poranka zostali zatrzymani w miejscach zamieszkania. Policjanci ujawnili w pobliskich krzakach i zabezpieczyli skradziony portfel oraz odzyskali blisko 1400 złotych, które młodzi boguszowianie poukrywali w bieliźnie.

Wszyscy sprawcy czynu karalnego w obecności prawnych opiekunów zostali przesłuchani. Nieletni staną teraz przed sądem rodzinnym, który zadecyduje o ich dalszym losie.

Twoja reakcja na artykuł?

3
13%
Cieszy
6
26%
Hahaha
1
4%
Nudzi
1
4%
Smuci
2
9%
Złości
10
43%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group