Czwartek, 29 października
Imieniny: Wioletty, Jacka
Czytających: 3278
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Targi ślubne w Qubus Hotel

Wiadomości: Wałbrzych
Niedziela, 25 października 2009, 17:21
Aktualizacja: Wtorek, 27 października 2009, 11:31
Autor: Dominika Krawczyk
Fot. Krzysztof Żarkowski
Firmy zajmujące się obsługą wesel, fotografowie, kamerzyści, cukiernicy, salony ślubne, biura podróży, dietetycy i wizażyści udzielili dziś porad i reklamowali swoje usługi w ramach pierwszych Targów Ślubnych Qubus Hotel w Wałbrzychu.

- Myślę, że już można mówić o wielkim sukcesie targów – Jacek Bijak, dyrektor hotelu jest przekonany, że to wydarzenie pobudziło Wałbrzych. - Frekwencja odwiedzających jest wysoka, a jeśli chodzi o zainteresowanie wystawców, to mieliśmy mniej miejsca niż chętnych. Dlatego w przyszłym roku postaramy się inaczej to zorganizować, bo chcielibyśmy zachować pewną cykliczność tej imprezy. Mogę powiedzieć, że na pewno będziemy organizować kolejne – zapewnia.

Goście targów byli pod wrażeniem rozmachu, z jakim je przeprowadzono i branż, jakie się zaprezentowały. Tego dnia pary szykujące się do ślubu mogły tu znaleźć fachową pomoc właściwie z każdej dziedziny – poczynając od pokazów tańca towarzyskiego przeprowadzonych przez szkołę Havana, a kończąc na poradzie dietetyka i pokazach limuzyn ślubnych.

- Koszt wypożyczenia samochodu, np. takiego Mercedesa Benz model SSK II Sport Kit Car to 350 zł za godzinę – wyjaśnia właściciel Arkadiusz Kłusek, wypożyczający samochody do ślubów na terenie Wałbrzycha i Wrocławia. – Jednak powyżej 4h cena spada. Jeśli chodzi o zainteresowanie tego typu usługami, to terminarz mamy pełny – dodaje.

Dla odwiedzających istotna była możliwość zarówno uzyskania informacji nt cen poszczególnych usług, jak i zobaczenia ,,na żywo” ofert poszczególnych branż. - My ślub planujemy dopiero za 1,5 roku, ale już przeglądamy oferty – mówi Marta Frankiewicz, która targi odwiedziła ze swoim narzeczonym Kamilem Niesłuchowskim. - Uważamy, że tego typu wydarzenia powinny być częściej organizowane. Tu jest w czym wybierać można wszystko zobaczyć na żywo, porównać ceny. A tak na co dzień pozostaje nam tylko przeglądanie ofert w Internecie – wyjaśniają ze smutkiem.

Qubus Hotel, organizator targów, miał także swoje stoisko, na którym eksperci chętnie odpowiadali na zadawane pytania.

- Koszt zorganizowania wesela w hotelu to około 130 zł za osobę – informuje dyrektor Jacek Bijak. - Wystarczy się z nami skontaktować, a grono specjalistów zajmie się kompleksowym przygotowaniem uroczystości, uwzględniając wszystkie życzenia państwa młodych. Najczęściej organizujemy tradycyjne polskie wesela stawiając na styl i elegancje, ale jesteśmy oczywiście otwarci na oryginalność – dodaje.

Targi zakończyły się pokazem sukien wieczorowych zorganizowanym przez Studio Mody Okolicznościowej i Urody Gracja oraz uroczystym pokazem fajerwerków.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (29) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group