Poniedziałek, 21 czerwca
Imieniny: Alicji, Alojzego
Czytających: 2173
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Teatralna bezsenność w Wałbrzychu

Czwartek, 12 stycznia 2012, 16:37
Aktualizacja: 16:39
Autor: red
Wałbrzych: Teatralna bezsenność w Wałbrzychu
Fot. organizatorzy
Prezydent Wałbrzycha i Teatr Dramatyczny im. J. Szaniawskiego w Wałbrzychu zapraszają na TEATRALNĄ BEZSENNOŚĆ 13 stycznia 2012 od godz. 18.00 do północy.

Tym razem wszystko dzieje się po raz pierwszy!
Po raz pierwszy – totalne otwarcie Teatru.
Po raz pierwszy – noc w Teatrze.
Po raz pierwszy – możliwość zobaczenia niedostępnych na co dzień miejsc w Teatrze.
Po raz pierwszy – nowy projekt TEATRALNA BEZSENNOŚĆ.

13 stycznia 2012 roku otwieramy nowo wybudowany Amfiteatr i zapraszamy do zmodernizowanego Teatru Dramatycznego im. J. Szaniawskiego w Wałbrzychu.
Zapraszamy Sympatyków Teatru i wszystkich „Nocnych Marków” - przyjdźcie Państwo i zobaczcie, jak zmienił się plac Teatralny i jak zmienił się sam Teatr.

W pierwszej części TEATRALNEJ BEZSSENNOŚCI otworzymy dla Państwa Amfiteatr na placu Teatralnym. Rozpoczniemy o godz. 18.00, po raz pierwszy, spektaklem plenerowym Cykliści w wykonaniu Teatru Porywacze Ciał z Poznania.
Następnie Prezydent Miasta Roman Szełemej dokona uroczystego otwarcia Amfiteatru. Tę część zakończymy pokazem sztucznych ogni i niespodzianką.

Na drugą część TEATRALNEJ BEZSENNOŚCI zaprosimy do zmodernizowanych przestrzeni Domu Aktora i Teatru. Spotkamy się z Widzami po raz pierwszy w świetlicy Domu Aktora, foyer Dużej Sceny i na Scenie Kameralnej, gdzie o godzinie 19.30 zaprezentujemy spektakl Sorry, Winnetou w reżyserii Piotra Ratajczaka. Po spektaklu dokonamy otwarcia zmodernizowanego Teatru Dramatycznego i złożymy podziękowania wszystkim, dzięki którym możliwy był remont placu i modernizacja Teatru.

Trzecia część TEATRALNEJ BEZSENNOŚCI trwać będzie w foyer Dużej Sceny, gdzie zapraszamy do kawiarni i na wystawę dokumentującą zmiany jakie dokonały się w obszarze placu Teatralnego. O godzinie 22.00 na Dużej Scenie rozpocznie się spektakl Kamasutra. Studium Przyjemności w reżyserii Weroniki Szczawińskiej.

Wreszcie, po spektaklu, ok godziny 23:40, rozpoczniemy czwartą część TEATRALNEJ BEZSENNOŚCI, w czasie której po raz pierwszy zaprosimy Państwa na nocną wycieczkę po miejscach, które nie są udostępniane widzom, a które również zostały poddane modernizacji.
Zwiedzanie Teatru zakończy TEATRALNĄ BEZSENNOŚĆ.

Zapraszamy Państwa na 6 godzin z Teatrem/w Teatrze.
Zapraszamy do Amfiteatru na placu Teatralnym i do budynków Teatru Dramatycznego.
Zapraszamy na spektakle, zapraszamy na rozmowy, zapraszamy do spotkania.
Po raz pierwszy zapraszamy na TEATRALNĄ BEZSENNOŚĆ.

Wszystkie informacje na temat wstępu, biletów, cen w Biurze Współpracy z Publicznością 74 664 96 95 oraz na www.teatr.walbrzych.pl

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group