Sobota, 2 lipca
Imieniny: Marii, Urbana
Czytających: 4785
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Teatry uliczne w Wałbrzychu

Czwartek, 7 lipca 2011, 9:48
Aktualizacja: 9:54
Autor: Red
Wałbrzych: Teatry uliczne w Wałbrzychu
Fot. organizatorzy
Trwa sezon na teatry uliczne. Niedawno przez trzy dni artyści teatrów otwartych gościli w Jedlinie–Zdroju, w najbliższą sobotę, 9 lipca, będziemy mogli podziwiać ten rodzaj sztuki w Wałbrzychu.

W najbliższy weekend w Świdnicy odbędzie się XIV Festiwal Teatru Otwartego. Część trzydniowego programu będzie można zobaczyć także w Wałbrzychu. Dzięki uprzejmości Świdnickiego Ośrodka Kultury, organizatora festiwalu, przed amfiteatrem w Galerii Victoria zaprezentowane zostaną następujące przedstawienia:

14.00 – „Karnawał dziadowski” w wykonaniu wrocławskiego Teatru Akademia Wyobraźni; to spektakl specjalnie przygotowany dla dzieci, które po krótkich warsztatach wciągnięte są do aktywnej zabawy i występów

15.30 – „Uśmiech kobiety” w wykonaniu Teatru Nikoli z Krakowa. Trzon trupy to rosyjscy znakomici artyści, mieszkający od lat w Polsce

17.00 – „Pinezkologia czyli Świronizacja” - klaunada uliczna w wykonaniu gdańskiego Teatru Pinezka,

19.00 – „Graal” – widowisko dla młodszego i starszego widza w wykonaniu krakowskiej grupy Scena Kalejdoskop.

Pomiędzy spektaklami widzów bawić będzie grupa Glingal, która przygotuje pokaz puszczania mega-baniek, pokaże nam żonglerskie i szczudlarskie sztuczki, przygotuje baloniki dla dzieci. Zapraszamy serdecznie całe rodziny na dzień z teatrem otwartym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group