Środa, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 2296
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szczawno Zdrój: Tenisowe skrzaty na starcie

Wtorek, 7 marca 2017, 11:14
Aktualizacja: 11:17
Autor: PAW
Szczawno Zdrój: Tenisowe skrzaty na starcie
Fot. użyczone
W miniony weekend rozegrano zawody dla najlepszych Skrzatów w regionie (do lat 12) w tenisie ziemnym.

Zmagania podzielono na dwa osobne turnieje, bowiem chłopcy rywalizowali w Szczawnie Zdroju, a dziewczęta na obiekcie tenisowym w Kiełczówku pod egidą zaprzyjaźnionego AZS AWF Wrocław. Zmagania okazały się bardzo udane dla młodych tenisistów Klubu Tenisowego w Szczawnie Zdroju.

W turnieju chłopców pewnie triumfował (bez straty seta) zawodnik gospodarzy Gabriel Wójcicki z KT Szczawno, który w finale pokonał Tobiasza Sopolińskiego z KKT Wrocław 6/0, 6/1. Gabryś znakomicie wypadł również w deblu, gdzie grając w parze z Jakubem Ostaszkiewiczem z AZS AWF Wrocław pokonali w finale parę Kacper Ponitka z KT Jelenia Góra/Mateusz Dziedzina KTA Wrocław 6/2, 6/1.

Swoją obecność zawodniczki KT Szczawno zaznaczyły również na Mistrzostwach dziewcząt w Kiełczówku. W ćwierćfinale zameldowała się Klaudia Owcarz, a do ścisłego finału (ostatecznie 2. miejsce) dotarła Kornelia Ejsmont, która w decydującym o tytule spotkaniu uległa G.Borowskiej z TOP TENIS Legnica 2/6, 2/6. Koko grając w parze z Gają triumfowała w zmaganiach deblowych pokonując w finale parę Piechowicz Martyna AZS AWF/
Halbersztadt Marta NST.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group