Wtorek, 16 czerwca
12°C Jelenia Góra

Tenisowe talenciaki

Audio

Czytaj na głos

Autor: PAW 1 min czytania

Zakończyły się zmagania w ogólnopolskim cyklu turniejów do lat 10 – TALENCIAKI 2021.

Zawody były bardzo wyjątkowe bowiem patronat oraz nadzór organizacyjny nad cyklem pełnił Polski Związek Tenisowy oraz Ministerstwo Turystyki i Sportu. Rywalizacja zakończyła się turniejem MASTERS na obiekcie SCT Pszczyna, w którym mogli wziąć udział jedynie zawodnicy zaproszeni przez związek. Również KT Szczawno Zdrój miało swoich reprezentantów na tych prestiżowych, podsumowujących zawodach w osobie Kajetana Kosińskiego oraz Mikołaja Arenta, który jest nowym reprezentantem klubu z Uzdrowiska. Obaj chłopcy doskonale wykorzystali swoje zaproszenia do Mastersa bowiem Mikołaj Arent zwyciężył w singlu oraz deblu grając w parze z Aleksandrem Jadczakiem z Łodzi. Natomiast Kajetan Kosiński, który był najmłodszym uczestnikiem turnieju dotarł do półfinału gdzie musiał uznać wyższość właśnie Mikołaja Arenta i zadowolić się trzecim miejscem. W deblu Kajtek grając w parze z Janem Hałaczkiewiczem z Sopotu zajęli trzecie miejsce.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka