Niedziela, 24 stycznia
Imieniny: Franciszka, Rafała
Czytających: 2583
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: TK Maxx nowym najemcą w Galerii Victoria

Środa, 31 sierpnia 2016, 17:42
Autor: red
Wałbrzych: TK Maxx nowym najemcą w Galerii Victoria
Fot. użyczone
Do grona najemców wałbrzyskiej Galerii Victoria dołączy nowy sklep popularnej sieci TK Maxx.

Sieć opiera się na unikatowej koncepcji off-price, która polega na sprzedaży produktów znanych marek i projektantów w okazyjnych cenach. TK Maxx oferuje szeroki wybór ubrań damskich, męskich, dziecięcych, nadto butów, akcesoriów i dodatków dla domu w cenach do 60 % taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.
- Z przyjemnością informujemy o podpisaniu umowy najmu z tak atrakcyjną i unikalną marką jak TK Maxx. Nie mamy wątpliwości, że jest to marka, na którą czekało wiele osób, a która dotychczas nie była obecna w Wałbrzychu. Ta transakcja jest wielkim krokiem dla urozmaicenia oferty Galerii Victoria. Wcześniejsze wprowadzenie wielkiego klubu fitness CityFit, a także renowacja foodcourtu Galerii Victoria, umacnia atrakcyjność obiektu będącego dominującym obiektem handlowym w Regionie - mówi Richard Keen, członek zarządu.

W najbliższych miesiącach w lokalu planowane będą intensywne prace budowlane. Przybliżony termin otwarcia sklepu TK Maxx w Galerii Victoria to kwiecień 2017. W transakcji najemcę reprezentowała firma Colliers International, a wynajmującego Keen Property Management.

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group