Niedziela, 14 lipca
Imieniny: Kamila, Marcelina
Czytających: 5813
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: To dzień pracowników socjalnych

Wtorek, 21 listopada 2023, 10:36
Aktualizacja: 12:07
Autor: red
powiat wałbrzyski: To dzień pracowników socjalnych
Fot. Ziemia Wałbrzyska
Dzień Pracownika Socjalnego to polskie święto obchodzone 21 listopada. Moment, w którym uroczyście możemy podziękować dyrektorom oraz wszystkim pracownikom jednostek podległych Powiatowi Wałbrzyskiemu, za wysiłek włożony w codzienną pracę.

Na terenie naszego Powiatu działa 6 placówek opiekuńczo-wychowawczych. Znajduje się w nich obecnie 84 podopiecznych. Pieczą zastępczą objętych jest natomiast 190 dzieci.

- Największą i najcenniejszą nagrodą w Waszej pracy jest uśmiech dzieci i każdego człowieka, który spotyka Was na swojej drodze. I za to co dla nich robicie chcemy Wam dzisiaj uroczyście podziękować - mówił Krzysztof Kwiatkowski, Starosta Powiatu Wałbrzyskiego chwilę przed wręczeniem pisemnych gratulacji oraz kwiatów, które otrzymali wszyscy zaproszeni goście. - Osobom, które nie mogły przyjść, bo pozostały w placówkach i opiekują się wychowankami, proszę złożyć w imieniu moim, zarządu i rady powiatu podziękowania po powrocie do pracy - zwrócił się na zakończenie spotkania do dyrektorów placówek gospodarz Powiatu Wałbrzyskiego.

Twoja reakcja na artykuł?

13
57%
Cieszy
2
9%
Hahaha
1
4%
Nudzi
1
4%
Smuci
1
4%
Złości
5
22%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group