Niedziela, 5 lutego
Imieniny: Adelajdy, Agaty
Czytających: 3029
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Mieroszów: To ich święto

Środa, 5 maja 2021, 8:26
Aktualizacja: 12:27
Autor: red
REGION, Mieroszów: To ich święto
Fot. Gmina Mieroszów
– W imieniu całej Gminy pragnę serdecznie podziękować wszystkim strażakom za ofiarność i trud ponoszony przy wypełnianiu odpowiedzialnej służby strażaka – tak w Dniu Strażaka mówił burmistrz Mieroszowa Andrzej Lipiński.

- Życzę przede wszystkim bezpiecznej służby i szczęśliwych powrotów z akcji. Wypełniając strażacką powinność wobec drugiego człowieka, zyskujecie szacunek w społeczeństwie. Serdecznie dziękuję za wykazywanie pełnej gotowości i zdecydowanej postawy w wykonywaniu trudnych zadań. Życzę, by wysiłek, który podejmujecie dla ratowania ludzi i ich mienia, był zawsze źródłem satysfakcji i powodem do dumy. Życzę też, abyście mieli jak najmniej powodów do podejmowania akcji ratowniczych i jak najwięcej pomyślności na służbie i życiu prywatnym - kontynuował burmistrz.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka na mieroszowskim Rynku, Burmistrz Mieroszowa Andrzej Lipiński i Zastępca Mariusz Pawlak wraz z Wiceprzewodniczącą Rady Miejskiej Grażyną Majkowską oraz radnym Mariuszem Myncem złożyli podziękowania druhom Ochotniczych Straży Pożarnych z Gminy Mieroszów.

Twoja reakcja na artykuł?

5
45%
Cieszy
4
36%
Hahaha
1
9%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
9%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group