Poniedziałek, 1 marca
Imieniny: Antoniego, Dawida, Radosława
Czytających: 1870
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: To idzie młodość, młodość, młodość

Piątek, 5 listopada 2010, 12:37
Aktualizacja: 12:38
Autor: Sven
Wałbrzych: To idzie młodość, młodość, młodość
Inicjatorzy akcji
Fot. Sławomir Pawlik
Na Placu Magistrackim miało wydarzyć się coś ważnego. Dostaliśmy zaproszenie. Poszliśmy, bo tak nakazują dobre obyczaje.

Nieopodal ratusza spotkaliśmy trzech młodych ludzi, którzy rozpostarli transparent z napisem: „Młodzi idą na Ratusz”. Poinformowali, że chcą zorganizować spotkanie młodych wyborców z młodymi kandydatami na radnych. Uważają, że młodzi myślą podobnie i borykają się z tymi samymi problemami. Powinni więc, jak to ujął jeden z obecnych: „Zanieść te problemy do Ratusza i tam je rozwiązać”.

Problemy dotyczące wszystkich młodych opisali hasłowo: praca, mieszkanie, przedszkole i plac zabaw dla dzieci itp. W ich rozwiązywaniu powinna uczestniczyć gmina.
- Motywem naszego działania nie jest kalkulacja polityczna. Uważamy, że te sprawy można i trzeba załatwić ponad podziałami. Dlatego chcemy zaprosić przedstawicieli wszystkich partii i komitetów wyborczych do dyskusji – powiedział Mateusz Rambacher.

My też uważamy, że niektóre bolączki należy rozwiązywać ponad podziałami. Żeby nie wyjść na zgredów rzucających młodym kłody pod nogi, z komentarzami poczekamy do 14 listopada, bo wtedy ma się odbyć wspomniana debata.

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group