Piątek, 31 marca
Imieniny: Balbiny, Beniamina
Czytających: 3734
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: To mieszkańcy zadecydują

Piątek, 9 kwietnia 2021, 10:35
Aktualizacja: 11:56
Autor: red
Wałbrzych: To mieszkańcy zadecydują
Fot. organizatorzy
Narodowe Centrum Kultury sfinansuje działania kulturalne w Wałbrzychu. Wałbrzyski Ośrodek Kultury z programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2021 otrzymał grant na działania w dwóch dzielnicach: Piaskowej Górze i Rusinowej.

Z tej okazji zapraszamy mieszkańców do rozmowy o ofercie kulturalnej w tych dzielnicach - jaka powinna być, ale przede wszystkim, jak ją razem tworzyć. Jest to zaproszenie do wspólnego działania - dzięki środkom przyznanym przez Narodowe Centrum Kultury będziemy mogli sfinansować najciekawsze pomysły mieszkańców na wydarzenia kulturalne.
- Jesteśmy pewni, że wśród mieszkańców naszego miasta nie brakuje osób, które chętnie podzielą się z innymi swoją pasją i talentem. Zanim to się stanie, chcemy się wspólnie zastanowić, jakie powinny one być – mówi Jarosław Buzarewicz, dyrektor WOK.
- Zadbaliśmy o to, aby zapewnić mieszkańcom obu dzielnic różne możliwości wypowiedzenia się: końcem kwietnia lub początkiem maja (wszystko zależy od sytuacji epidemiologicznej) zaprosimy zainteresowane osoby na spacery badawcze i warsztaty przyszłościowe, a przez całą wiosnę można dodatkowo przesłać swoje uwagi przez formularz online
https://forms.gle/sE63zEUUiP861cVb8 W połowie kwietnia odbędą się również wywiady focusowe wśród partnerów i lokalnych liderów - dodaje Joanna Kakuba, kierownik impresariatu Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

Na podstawie zebranych w ten sposób informacji już w czerwcu zostanie ogłoszony nabór pomysłów na wydarzenia kulturalne. Zapraszamy do współpracy! To Wy decydujecie!

Twoja reakcja na artykuł?

2
29%
Cieszy
3
43%
Hahaha
1
14%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
14%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group