Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 1489
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

To prawdziwe informatyczne talenty

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 27 maja 2017, 8:39
Aktualizacja: 10:42
Autor: red
Fot. użyczone
Za nami konkurs wiedzy informatycznej "T@lenty Informatyczne". Na konkurs zgłosiły się szkoły z Wałbrzycha, Świdnicy, Jedliny–Zdroju, Świebodzic, Kamiennej Góry, Czarnego Boru oraz Głuszycy.

Uczniowie w pierwszym etapie zmagań mieli do napisania test wiedzy informatycznej. Najlepsza "dziesiątka", która uzyskała największą ilość punktów, przeszła do ścisłego finału, gdzie musieli w praktyczny sposób udowodnić swoje umiejętności i wiedzę z zakresu obsługi programów pakietu Office.

Najlepszym okazał się Kamil Czerwiak z Publicznego Gimnazjum nr 7 w Wałbrzychu - pod opieką Urszuli Drobiazgiewicz, drugie miejsce zajął Amadeusz Czechowski z Zespołu Szkół Fundacji "Szkoła Gminna Menadżersko-Księgowa" w Wałbrzychu - pod opieką Krystiana Machowczyk, na trzecim miejscu uplasował się Kamil Kostysko z Publicznego Gimnazjum nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi - pod opieką Barbary Licznar.

Cała dziesiątka finalistów z drugiego etapu otrzymała drobne nagrody rzeczowe, dodatkowo za pierwsze trzy miejsca uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe, roczną prenumeratę na czasopismo komputerowe ufundowane przez sponsorów. Głównymi nagrodami w konkursie były: Dron, kamera sportowa oraz tablet graficzny również ufundowane przez sponsorów.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group