Środa, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 2247
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Tour de Rynek po raz szósty

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 3 października 2016, 6:51
Aktualizacja: 7:14
Autor: Robert Bajek
Fot. Robert Bajek
Wczoraj w Rynku odbyły się VI Wałbrzyskie Mistrzostwa w Kapsle – Tour de Rynek o puchar przewodniczącego RWS "Śródmieście" – miejskiego radnego Piotra Kwiatkowskiego.

W zmaganiach udział wzięło kilkudziesięciu uczestników. Zawodnicy byli podzieleni na dwie grupy wiekowe - do 10 lat i powyżej 10 lat. Młodsi zawodnicy rywalizowali na prostym torze, choć wzbogaconym o przeszkody. Starsi mieli dodatkowe utrudnienia w postaci zakrętów i wyboistej nawierzchni. Zwycięzcy mogli liczyć na puchary i atrakcyjne nagrody rzeczowe, wśród których znalazły się między innymi futbolówki, odtwarzacze MP3, czy tablet.

Dodatkowo każdy młodszy uczestnik zawodów otrzymał zabawkę lub maskotkę i słodki upominek a wśród wszystkich uczestników, niezależnie od kategorii w której startował i zajętego w Mistrzostwach miejsca, rozlosowano odtwarzacz MP3. Dla zawodników była też pizza, soki, wata cukrowa, kolorowe balony i dmuchany zamek dla najmłodszych. Organizatorem tych cyklicznych, corocznych Mistrzostw jest Rada Wspólnoty Samorządowej "Śródmieście".

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group