Niedziela, 28 lutego
Imieniny: Lecha, Romana
Czytających: 1829
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Towar pierwszej potrzeby

Środa, 1 grudnia 2010, 7:56
Aktualizacja: 7:57
Autor: Magdalena Dobrowolska–Drab
Wałbrzych: Towar pierwszej potrzeby
W taką zimę warto zaopatrzyć się w łopatę
Fot. Magdalena Dobrowolska Drab
Od kilku dni w wałbrzyskich sklepach, dosłownie jak przysłowiowe ciepłe bułeczki, rozchodzą się wszelkie zimowe akcesoria takie jak: łopaty, odśnieżarki, skrobaki do szyb, łańcuchy na koła oraz sól drogowa.

Łopaty do odśnieżania cieszą się tak dużym powodzeniem, iż w wielu sklepach ich już nie ma. W wałbrzyskim supermarkecie Auchan była duża dostawa, ale rozeszła się w zaledwie kilka godzin. Jak nas poinformowano, kolejne dostawy są opóźnione z powodów atmosferycznych. Natomiast w Realu z dostępnością tych niezbędnych wręcz towarów nie ma problemu. Najkorzystniej zaś cenowo przedstawia się sytuacja w Castoramie. Jak nas poinformował pracownik działu ,,Ogród",Rafał Graś - łopaty są w ciągłej sprzedaży i cieszą się ogromną popularnością. Zapewniono nas także o zapasach magazynowych i kolejnych dostawach.

W ofercie są również odśnieżarki w cenach powyżej 4500 zł. Jednakże za kilka dni będą również dostępne tańsze w grupie cenowej od 1500 zł. Nieco inaczej wygląda sytuacja w OBI, gdzie cały asortyment łopat został wyprzedany. Dopiero za kilka dni oczekiwana jest dostawa. Została także ostatnia sztuka odśnieżarki w cenie 5500 zł. Nie ma natomiast problemu z dostępnością soli drogowej. Szeroki asortyment i ciągłość sprzedaży przedstawia Makro w Szczawnie-Zdroju, gdzie można nabyć bardzo dobrej jakości łopaty już od 16 zł. Ponadto market ten oferuje wyjątkowo duży wybór łopat o zwiększonej szerokości oraz łopaty aluminiowe, które cechują się większą wytrzymałością. W Tesco towar ten jest dostępny, ale niemal znika z półek. Pracownicy jednak zapewniają o kolejnych dostawach.

Przypominamy, że zgodnie z zarządzeniem, na właścicielach nieruchomości i zarządcach istnieje obowiązek odśnieżania. W innym przypadku, osoby łamiące ten przepis, mogą zostać ukarane mandatem w wysokości 100 zł.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group