Środa, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 4039
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Towar w wózku dziecięcym

Czwartek, 9 marca 2023, 8:29
Autor: red
Wałbrzych: Towar w wózku dziecięcym
Fot. KMP Wałbrzych
Aby nie rzucić się w oczy pracownikom ochrony, weszła do sklepu z małym dzieckiem znajdującym się w wózku. Plan 24–letniej złodziejki, która na tzw. gościnne występy przyjechała do Wałbrzycha z Jeleniej Góry, nie powiódł się.

Funkcjonariusze prewencji pierwszego komisariatu patrolowali dzielnicę Podzamcze. Kiedy po godzinie 19:00 otrzymali informację o będącej na terenie jednego ze sklepów złodziejce, szybko udali się na miejsce zdarzenia.

Okazało się, że 24-letnia mieszkanka Jeleniej Góry zabrała z półek sklepowych obiektu znajdującego się przy ul. Wieniawskiego artykuły spożywcze i przemysłowe o łącznej wartości blisko tysiąca złotych, włożyła je do wózka, w którym siedziało jej dwuletnie dziecko, i nie zamierzała zapłacić za zakupy. Przy próbie wyjścia ze sklepu została jednak ujęta przez pracowników ochrony, a następnie zatrzymana przez policjantów i doprowadzona do komisariatu.

Podczas czynności procesowych kobieta przyznała się do winy. Nieuszkodzony towar wrócił na półki sklepowe. 24-latka, która przyjechała do naszego miasta na tzw. gościnne występy, stanie teraz przed sądem. Za kratami więzienia może spędzić nawet 5 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

3
25%
Cieszy
3
25%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
8%
Smuci
2
17%
Złości
3
25%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group