Środa, 25 listopada
Imieniny: Katarzyny, Erazma
Czytających: 2422
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Toyota doceniona przez samorządy

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 30 marca 2012, 17:14
Aktualizacja: 17:15
Autor: red
Fot. użyczone
Toyota Motor Manufacturing Poland zajęła 2. miejsce w siódmej edycji rankingu Filary Polskiej Gospodarki przygotowywanego przez redakcję dziennika „Puls Biznesu” i agencję badawczą TNS Pentor.

Ranking Filary Polskiej Gospodarki prowadzony jest osobno dla każdego z województw. Jego organizatorzy chcą nagradzać dynamiczność, ale także więzi przedsiębiorców z regionem.
- Firmy wyróżnione jako Filary Polskiej Gospodarki charakteryzują się stabilnością, mają znaczący udział w rozwoju regionu i są zaangażowane w działania na rzecz rozwoju społeczności lokalnej – podkreśla Tomasz Siemieniec, redaktor naczelny Pulsu Biznesu.

Dlatego już po raz drugi o wyborze zwycięzców zdecydowali samorządowcy, którzy zostali poproszeni przez TNS Pentor o wytypowanie liderów w trzech kategoriach:
* istotny pracodawca dla regionu, promujący zatrudnienie także w postaci praktyk czy staży,
* ważny płatnik podatków lokalnych,
* firma działająca na rzecz społeczności lokalnej, zaangażowana w rozwój regionu, działająca charytatywnie i będąca gospodarczą wizytówką regionu.

W tych dziedzinach, spośród wszystkich dolnośląskich przedsiębiorców, wałbrzyska fabryka Toyoty ustąpiła jedynie firmie KGHM Polska Miedź.

Na uroczystej gali zorganizowanej 27 marca we wrocławskim Teatrze Lalek w imieniu fabryki Toyoty w Wałbrzychu nagrodę odebrał Carl Klemm, Prezes Toyota Motor Manufacturing Poland.
- Cieszy nas opinia władz samorządowych szczególnie, iż wynik wskazuje, że naszą fabrykę Toyoty wskazać musiało wielu samorządowców nie tylko z okolic Wałbrzycha - podkreśla Prezes Klemm. - To jeszcze bardziej uzmysławia nam, jak duży wpływ mają nasze działania na różne dziedziny życia mieszkańców regionu i utwierdza nas w kontynuowaniu wdrażania celów polityki odpowiedzialnego biznesu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group