Środa, 6 lipca
Imieniny: Dominiki, Łucji
Czytających: 4288
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Toyota pomaga

Środa, 16 września 2020, 8:20
Aktualizacja: Czwartek, 17 września 2020, 7:54
Autor: JAZ
Wałbrzych/REGION: Toyota pomaga
Fot. JAZ
"Dobre pomysły zmieniają świat" – to hasło, które towarzyszy projektowi Funduszu Toyoty, która obejmuje swoim zasięgiem gminy należące do Aglomeracji Wałbrzych.

Kolejne spotkanie dotyczące projektu, tradycyjnie już odbyło się w zaprzyjaźnionym Zespole Szkół Zawodowych nr 5 im. M. Tytusa Hubera w Wałbrzychu. Na miejscu przypomniano o istniejących projektach. Zwrócono uwagę, że inicjatywa trwa nieprzerwanie od 11 lat. Dzięki środkom Funduszu udało się zrealizować inicjatywy między innymi w Czarnym Borze, Mieroszowie, Głuszycy, Boguszowie i oczywiście w Wałbrzychu.

Tradycyjnie już projekty będą rozpatrywane na kilku płaszczyznach społecznych. Można więc oczekiwać pomysłów mieszczących się w dziedzinie ekologii, edukacji, sportu i promocji zdrowego trybu życia. Ważne będzie również bezpieczeństwo na drogach, mobilność oraz swoboda poruszania się. Wysokość dotacji może wynieść nawet 20 tysięcy złotych. Każda organizacja non profit ma szanse na uznanie ekspertów i wysokie oceny, które pozwolą na sfinansowanie inwestycji.

Twoja reakcja na artykuł?

3
38%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
13%
Nudzi
1
13%
Smuci
1
13%
Złości
2
25%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group