Poniedziałek, 11 grudnia
Imieniny: Damazego, Waldemara
Czytających: 3531
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Toyota ufundowała odblaski

Czwartek, 24 listopada 2022, 7:46
Autor: red
Wałbrzych: Toyota ufundowała odblaski
Fot. KMP Wałbrzych
Policyjne działania profilaktyczne propagujące bezpieczeństwo pieszych na drodze kolejny już raz wspiera wałbrzyska fabryka Toyota Motor Manufacturing Poland. Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu otrzymała ponad 3 tys. odblasków z przeznaczeniem dla mieszkańców Wałbrzycha i powiatu wałbrzyskiego.

Przedstawiciel Toyoty Pan Grzegorz Górski we wtorek przekazał na ręce Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu podinsp. Rafała Klimczaka, Asystenta Wydziału Prewencji st. sierż. Aleksandra Karkosza oraz Specjalisty Zespołu Komunikacji Społecznej asp. sztab. Agnieszki Głowackiej-Kijek 2,5 tys. opasek odblaskowych oraz 800 zawieszek odblaskowych.

Otrzymane elementy odblaskowe mają służyć poprawie bezpieczeństwa na drogach i niebawem trafią między innymi do najmłodszych mieszkańców Wałbrzycha i powiatu - w trakcie pogadanek o bezpieczeństwie na drodze, a także do pieszych - podczas codziennych policyjnych patroli. Pierwsza taka okazja do rozdania odblasków była już tego samego dnia, czyli wczoraj, podczas przeprowadzonych przez st. sierż. Aleksandra Karkosza pogadanek z uczniami w Zespole Szkół Muzycznych w Wałbrzychu.

Twoja reakcja na artykuł?

6
40%
Cieszy
2
13%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
7%
Smuci
2
13%
Złości
4
27%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group