Piątek, 1 marca
Imieniny: Antoniego, Dawida, Radosława
Czytających: 4740
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Trudne warunki na drogach

Sobota, 2 grudnia 2023, 10:54
Aktualizacja: 11:02
Autor: PAW
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Trudne warunki na drogach
Fot. Gmina Stare Bogaczowice
Po nocnych opadach śniegu większość dróg w naszym regionie jest przejezdnych, ale jak informują nas czytelnicy, panują bardzo trudne warunki do jazdy.

Na załączonym zdjęciu, ku uspokojeniu atmosfery, prezentujemy wpis jednego z mieszkańców gminy Stare Bogaczowice, który jest bardzo wdzięczny ekipom drogowym za pracę od wczesnych godzin rannych. Takich opinii otrzymaliśmy jednak zdecydowanie mniej niż tych krytykujących drogowców, szczególnie w Wałbrzychu.

- Chwalą sie na każdym kroku ile to sprzętu zakupili, a sporo dróg bocznych nie zostało odpowiednio odśnieżonych - pisze pan Rafał. - Główne szlaki są przejezdne, ale "niedzielnym" kierowcom nie radzę wyjeżdżać z garażu - dodaje pan Damian. - Mogłoby być lepiej, zwłaszcza na terenach, gdzie są wzniesienia, ale nie ma co narzakać. "Taki mamy klimat" - żartuje pan Jacek. - Musiałam rano pojechać do pracy i drogowców na drogach widziałam, ale śniegu nasypało sporo i efekty ich pracy są słabo zauważalne - dzieli się swoimi spostrzeżeniami pani Maria.

A jak wy oceniacie poziom i jakość odśnieżania w Wałbrzychu i powiecie wałbrzyskim? Dzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Twoja reakcja na artykuł?

19
19%
Cieszy
12
12%
Hahaha
2
2%
Nudzi
2
2%
Smuci
4
4%
Złości
59
60%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (60)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group