Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 5674
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Struga: Trwa Festiwal Lodów

Wtorek, 12 lipca 2016, 8:46
Autor: AS
REGION, Struga: Trwa Festiwal Lodów
Fot. AS
IV Festiwal Lodów, podobnie jak jego trzy poprzednie edycje, w tym roku również odbywa się w Pałacu w Strudze. Czas jego trwania przypada na okres od 1 lipca do 31 sierpnia.

Dlaczego Festiwal Lodów przyciąga tak wielu klientów? Być może nie każdy o tym wie, ale charakteryzuje go nietypowość smaków. Poza tymi tradycyjnymi, powszechnie spotykanymi, serwowane są także lody np. o smaku warzyw lub alkoholu. Smaki takie jak koperkowy, pomarańczowo-goździkowy, jagodowo-imbirowy czy lody piwne, to tylko niektóre z całej gamy do wyboru.

Dzięki Festiwalowi Pałac odwiedza zdecydowanie więcej klientów. Najczęściej przychodzą oni całymi rodzinami, by móc spróbować tak specyficznych smaków. Pracownicy zapewniają, że również goście, którzy wolą tradycyjne desery, szybko zmieniają zdanie i po spróbowaniu przekonują się nawet do tych warzywnych.

Festiwal Lodów to jedna z niewielu okazji, gdzie w niewielkiej odległości od Wałbrzycha można zjeść lody, których smaki z pewnością należy uznać za niezbyt popularne i trudno dostępne.

Wszelkie informacje zarówno o powyższym wydarzeniu jak i tych nadchodzących w Pałacu w Strudze zamieszczane są na facebooku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group