Czwartek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 4558
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Trwa nagminne łamanie przepisów drogowych

Czwartek, 16 września 2010, 19:02
Aktualizacja: 19:03
Autor: red
Niemal codziennie wałbrzyscy policjanci zatrzymują kierowców jeżdżących pod wpływem alkoholu lub poruszających się wbrew przepisom kodeksu drogowego.

Przy ulicy Świdnickiej funkcjonariusze wałbrzyskiej drogówki zatrzymali 59-letniego mężczyznę, który kierował samochodem dostawczym wbrew zakazowi wydanemu przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu. Podobne zdarzenie miało miejsce przy ulicy Antka Kochanka. Tam policjanci zatrzymali 24-letnią kobietę, która kierowała samochodem osobowym wbrew zakazowi wydanemu przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu.

Tymczasem przy ulicy Kruczkowskiego w ręce stróżów prawa wpadł 33-letni mężczyzna, który kierował samochodem osobowym w stanie nietrzeźwości. Odmówił poddania się badaniu na zawartość alkoholu i dlatego pobrano od niego krew do badań. 33-latek trafił do policyjnego aresztu. Przy ulicy Armii Krajowej funkcjonariusze Komisariatu Policji II w Wałbrzychu zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który będąc w stanie nietrzeźwości (2,13 ‰ alkoholu w organizmie) kierował samochodem osobowym.

Policjanci zatrzymali również pijanych kierowców poza Wałbrzychem, na terenie powiatu wałbrzyskiego. Tak stało się w Mieroszowie przy ulicy Hożej. Tam zatrzymany został 36-letni mężczyzna, który będąc w stanie nietrzeźwości (2,18 ‰ alkoholu w organizmie) kierował rowerem po drodze publicznej. Natomiast w Grzędach, w gminie Czarny Bór, złapany na gorącym uczynku został 17-letni mężczyzna, który mimo że miał 2,01 ‰ alkoholu w organizmie, zdecydował się na jazdę rowerem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group