Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 4589
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Trwa rekrutacja do Toyoty w Wałbrzychu

Piątek, 19 października 2018, 9:14
Aktualizacja: 9:18
Autor: red
Wałbrzych: Trwa rekrutacja do Toyoty w Wałbrzychu
Fot. użyczone
W listopadzie fabryka Toyoty w Wałbrzychu rozpocznie produkcję nowoczesnych przekładni hybrydowych, stając się drugą na świecie bazą produkcji napędów hybrydowych poza Japonią. W związku z dynamicznym rozwojem zakład prowadzi rekrutację poszukując pracowników utrzymania ruchu, produkcji oraz logistyki wewnętrznej.

Zakład szuka pracowników utrzymania ruchu spośród osób, które mają wykształcenie minimum zawodowe (preferowane kierunki - elektryk, elektronik, mechatronik, automatyk, mechanik obróbki skrawaniem) oraz praktyczną znajomość zagadnień mechanicznych i elektrycznych. - Naszym zadaniem jest przede wszystkim zapewnienie bezpiecznego i sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych, rozwiązywanie bieżących problemów technicznych oraz analiza przyczyn powstawania awarii i wdrażanie środków zaradczych – wyjaśnia Tomasz Łaszewski, Mistrz Działu Utrzymania Ruchu. - Na co dzień mamy do czynienia z nowoczesnymi urządzeniami, takimi jak maszyny sterowane numerycznie czy też roboty przemysłowe. Można się tutaj sporo nauczyć.

Rekrutacja dla pracowników utrzymania ruchu prowadzona jest bezpośrednio przez Toyotę. Osoby zainteresowane mogą przesyłać swoje aplikacje na adres: rekrutacja@toyotapl.com

Fabryka szuka również chętnych na stanowisko młodszy pracownik produkcji spośród osób, które mają wykształcenie minimum zawodowe, są gotowe do pracy w systemie zmianowym oraz umieją pracować w zespole. Dodatkowo poszukiwani są również pracownicy logistyki wewnętrznej z uprawnieniami do obsługi wózka widłowego. Rekrutacja na te stanowiska odbywa się poprzez agencje pracy czasowej, jednak osoby, które uzyskają pozytywną opinię przełożonych po 6-miesięczym okresie próbnym mają szansę na zatrudnienie bezpośrednio przez Toyotę. Osoby zainteresowane pracą mogą zgłaszać się bezpośrednio do agencji pracy czasowej Adecco lub Randstad.
- Dołączyć do nas mogą zarówno mężczyźni jak i kobiety, z doświadczeniem jak i bez doświadczenia na produkcji. Nowych kolegów i koleżanki nauczymy wszystkiego w naszym Centrum Szkoleniowym Dojo oraz przy wsparciu trenerów liniowych – wyjaśnia Anna Fiejtek, Manager Działu HR.

Toyota oferuje atrakcyjne wynagrodzenie opiekę medyczną a także możliwość korzystania ze strefy sportowo-rekreacyjnej w skład której wchodzą: sauna, basen ofuro, siłownia i hala sportowa zlokalizowane na terenie fabryki. Pracownicy mogą też skorzystać z pakietu ubezpieczeń grupowych na korzystnych warunkach oraz dofinansowania do posiłków, dzięki któremu pełny obiad w stołówce kosztuje 4,50 zł.

Twoja reakcja na artykuł?

6
40%
Cieszy
1
7%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
8
53%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group