Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 3109
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Trzech wpadło

Środa, 23 września 2020, 6:39
Aktualizacja: Czwartek, 24 września 2020, 8:08
Autor: red
Wałbrzych: Trzech wpadło
Fot. KMP Wałbrzych
W miniony weekend policjanci z wałbrzyskiej drogówki oraz z zespołu wywiadowczego zatrzymali trzech kierujących. Dwóch z nich 46–latek i 37–latek – mieli cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami, a 38–latek kierował był pod wpływem narkotyków i posiadł przy sobie środki odurzające.

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego wałbrzyskiej komendy, w miniony piątek tuż przed godziną 9:00, przy ul. Głównej w Wałbrzychu zatrzymali do kontroli kierowcę Fiata Ducato. W trakcie czynności ustalili, że 46-letni kierujący - mieszkaniec powiatu świdnickiego - ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Mężczyźnie za popełnione przestępstwo grozi nawet do 2 lat pozbawiania wolności.

Kolejny niebezpieczny kierowca wpadł w ręce funkcjonariuszy z wałbrzyskiej drogówki w minioną niedzielę. Tym razem do zatrzymania doszło w nocy o godz. 3:00 w Wałbrzychu przy ul Bohaterów Getta. Podczas przeprowadzonej kontroli okazało się, że kierujący 37-letni mieszkaniec powiatu kamiennogórskiego ma cofnięte uprawnienia do kierowania. Wobec mężczyzny sąd może orzec nawet 2 lata więźnia.

Tej samej nocy chwilę po godzinie 4:00 w Wałbrzychu przy ul. 1 Maja, policjanci z Zespołu Wywiadowczego wałbrzyskiej komendy w wyniku czynności operacyjnych zatrzymali kierowcę Alfa Romeo. Podczas przeprowadzonej kontroli okazało się, że kierujący prowadzi pojazd pod wpływem narkotyków. Badanie testerem na zawartość narkotyków wykazało wynik pozytywny. Młody mężczyzna jechał pod wpływem marihuany, dlatego utracił uprawnienia do kierowania pojazdami. Wałbrzyszaninowi za posiadanie narkotyków grozi teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast za kierowanie pojazdem pod ich wpływem sąd może orzec nawet 2 lata więźnia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
2
50%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
50%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group