Czwartek, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 2886
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Trzecia odsłona Dni Wałbrzycha

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 3 września 2012, 6:15
Aktualizacja: 12:52
Autor: red.
Fot. PAW
Ostatni dzień obchodów wałbrzyskiego święta przyniósł, po raz kolejny, moc atrakcji. Gwiazdą wieczoru, która przyciągnęła na Piaskową Górę tłumy, był zespół Kombii.

Zabawę rozpoczęły Mistrzostwa Dolnego Śląska w Petanque. Następnie stery pośród publiczności przejęły dzieci: były animacje dla dzieci oraz dziecięcy teatrzyk „Frędzle”. Kolejne były występy uczestników Wałbrzych Ma Talent. Później zaprezentowały się dwa zespoły taneczne z układami zumby.

Wprowadzeniem do koncertu grupy Kombii był występ wałbrzyskiej wokalistki Edyty Nawrockiej, która rozgrzała widownię swoimi tanecznymi hitami, energetycznymi ruchami i obecnością towarzyszącego jej tancerza.

Kombii w widowiskowy sposób zamknęło trzydniowe obchody Dni Wałbrzycha, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców Wałbrzycha i okolic. Na koniec obejrzeć można było pokaz pirotechniczny.

Wałbrzyszanie z niecierpliwością czekają przyszłego roku i kolejnego hucznego balowania podczas święta naszego miasta. Ciekawe co tym razem zaproponują organizatorzy.

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group