Niedziela, 13 czerwca
Imieniny: Antoniego, Lucjana
Czytających: 2358
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Trzecia odsłona Dni Wałbrzycha

Poniedziałek, 3 września 2012, 6:15
Aktualizacja: 12:52
Autor: red.
Wałbrzych: Trzecia odsłona Dni Wałbrzycha
Fot. PAW
Ostatni dzień obchodów wałbrzyskiego święta przyniósł, po raz kolejny, moc atrakcji. Gwiazdą wieczoru, która przyciągnęła na Piaskową Górę tłumy, był zespół Kombii.

Zabawę rozpoczęły Mistrzostwa Dolnego Śląska w Petanque. Następnie stery pośród publiczności przejęły dzieci: były animacje dla dzieci oraz dziecięcy teatrzyk „Frędzle”. Kolejne były występy uczestników Wałbrzych Ma Talent. Później zaprezentowały się dwa zespoły taneczne z układami zumby.

Wprowadzeniem do koncertu grupy Kombii był występ wałbrzyskiej wokalistki Edyty Nawrockiej, która rozgrzała widownię swoimi tanecznymi hitami, energetycznymi ruchami i obecnością towarzyszącego jej tancerza.

Kombii w widowiskowy sposób zamknęło trzydniowe obchody Dni Wałbrzycha, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców Wałbrzycha i okolic. Na koniec obejrzeć można było pokaz pirotechniczny.

Wałbrzyszanie z niecierpliwością czekają przyszłego roku i kolejnego hucznego balowania podczas święta naszego miasta. Ciekawe co tym razem zaproponują organizatorzy.

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group