Szczawno-Zdrój: Trzecia porażka

Poniedziałek, 11 października 2021, 9:17
Aktualizacja: 9:24
Nie wiedze się na razie w rozrywkach III ligi koszykarzom MKS–u Basket Szczawno–Zdrój.

Podopieczni Bartłomieja Józefowicza ponieśli trzecią porażkę. Tym razem lepsza okazała się ekipa KS-u Basket Legnica. Już w pierwszej kwarcie goście wypracowali sobie bezpieczną przewagę, a nasi nie potrafili, zwłaszcza w ofensywie, udowodnić swojej jakości i stąd po 10 minutach było 11-22. W drugiej ćwiartce nadal stroną dyktującą warunki gry byli goście, którzy spokojnie prowadzili grę i do przerwy prowadzili 24-40. Dwie kolejne kwarty zakończyły się remisem, ale to Legnica pewnie dowiozła zwycięstwo do końcowej syreny.

MKS Basket Szczawno-Zdrój - KS Basket Legnica 58-74 (11-22, 13-18, 17-17, 17-17)

MKS: Niziński 27, Adranowicz 12, Józefowicz 9, Skwark 7, Wasilewicz 2, Jakushev 1, Bydłowski 0, Sapiechowski 0, Rasztar 0.