Niedziela, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 2446
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Turniej Charytatywny

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 29 grudnia 2012, 9:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 31 grudnia 2012, 9:35
Autor: Robert Bajek
Fot. Robert Bajek
W hali wałbrzyskiego OSiR–u odbył się Turniej Charytatywny w piłce nożnej. W Turnieju udział wzięły trzy drużyny: koszykarze Górnika, siatkarze Victorii oraz drużyna VIP–ów – zespół złożony z działaczy sportowych i polityków.

Celem turnieju było zebranie jak największej ilości pieniędzy, które zostaną przekazane do Domu Małego Dziecka w Wałbrzychu. Wszyscy przybyli kibice byli proszeni o wrzucenie symbolicznej złotówki do puszki. Środki pochodziły również od sponsorów – w szczególności od firmy TRANS.

W przerwie odbył się organizowany przez firmę TRANS konkurs rzutów z połowy boiska na obniżony kosz. W konkursie brali udział wszyscy uczestnicy turnieju. Wygrał Michał Borzemski - główny inicjator i organizator imprezy. Nagrodą było 500 złotych, które przekazał na zbiórkę.

Sportowo najlepiej wypadli siatkarze Victorii, ale wszyscy - zarówno uczestnicy, organizatorzy, sponsorzy jak i kibice, są zwycięzcami, ponieważ celem było zebranie środków dla osób potrzebujących i cel ten został wspólnie osiągnięty.

- Jest to pierwsza tego typu inicjatywa, ale mamy nadzieję, że stanie się imprezą cykliczną. Chcieliśmy zorganizować dobre widowisko dla kibiców, a przy okazji zebrać środki dla osób potrzebujących – powiedział jeden z liderów Górnika.

Podczas turnieju uzbierano ponad 1000 zł.

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group