Czwartek, 29 lutego
Imieniny: Lutosława, Romana
Czytających: 4610
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szczawno-Zdrój: Turniej Puchar Dyrektora MOSiR Szczawno–Zdrój X–Wakacje Cup

Poniedziałek, 14 lutego 2022, 9:54
Aktualizacja: 9:56
Autor: PAW
Szczawno-Zdrój: Turniej  Puchar Dyrektora MOSiR Szczawno–Zdrój X–Wakacje Cup
Fot. Bartłomiej Nowak
W sobotę odbył się kolejny turniej piłki nożnej organizowany przez Szkółkę Piłkarska Młode Wilki o Puchar Burmistrza Szczawna–Zdroju X–Wakacje Cup.

Do rywalizacji przystąpiło 16 drużyn w 2 kategoriach wiekowych 2013 i 2014. Najlepsze z najlepszych okazały się drużyny 2013 SIÓDEMKA BIELAWA, która w wielkim finale strzelając gola na 7 sekund przed końcem, pokonała zespół Młodych Wilków 4-3. W kategorii młodszej zwyciężył zespół Górnika Wałbrzych pokonując w finale AKS Strzegom. W turnieju wzięły udział zespoły: AKS Strzegom, Górnik Wałbrzych, Siódemka Bielawa, Pilawianka Piława, Due Soccer, Szczyt Boguszów, Football Academy, Diament Wałbrzych, Olimpijczyk Wałbrzych, Górnik Nowe Miasto, Futgol Czarny Bór, Baszta Wałbrzych.

Wszystkie drużyny otrzymały z rąk sponsora turnieju właściciela biura podróży X-Wakacje Romana Kuca okazałe puchary i medale. Organizatorzy dziękują za pomoc Dyrektorowi MOSiR-u Szczawno-Zdrój Tomaszowi Durajczykowi za pomoc i wsparcie w organizacji turnieju, a firmie X-Wakacje za ufundowanie nagród.

Twoja reakcja na artykuł?

2
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
33%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group