Niedziela, 14 czerwca
13°C Jelenia Góra

Turniej żaków

Audio

Czytaj na głos

Autor: PAW 1 min czytania

Żacy piłkarskiego Górnika Wałbrzych brali udział w turnieju w Jaworzynie Śląskiej organizowanym przez Karolinę Jaworzynę Śląską.

W pierwszym meczu pokonali Piławiankę Piława 1:0 po bramce Oskara Błaszczaka. W drugim, udało się pogromić gospodarzy aż 5:0 po golach dwóch Oskara Błaszczyka, Wiktora Wieteckiego, Bartosza Lawryka i Pawła Łozińskiego. W ostatnim grupowym meczu zremisowali z wymagającym rywalem, AP Dzierżoniów 2:2. Bramki zdobyli Kacper Markowski oraz z rzutu wolnego prosto w okienko Wiktor Wietecki. Później na moment dobra passa się zakończyła i ulegli dwóm bardzo dobry zespołom kolejno 4:0 Kuźni Jawor oraz 6:0 AP Dzierżoniowowi. Utracili tym samym szansę na pierwsze, bądź drugie, miejsce. W meczu o miejsce trzecie pokonali Karolinę Jaworzyna Śląska 2:0. Obie bramki zdobył Oskar Błaszczak, który został zawodnikiem turnieju.

SKŁAD: Oskar Łukaszewski, Kajetan Urban, Nikodem Rosicki, Kacper Markowski, Oskar Błaszczak, Bartosz Lawryk, Wiktor Kania, Wiktor Wietecki, Paweł Łoziński, Marcel Staniurski. TRENER: Marcin Folc

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka