Piątek, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 2811
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 18 lutego 2017, 6:39
Autor: red
Fot. Prokuratura Okręgowa w Świdnicy
W dniach od 20 do 26 lutego 2017 roku obchodzony będzie wzorem lat minionych Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem.

Celem tej corocznej ogólnopolskiej akcji jest udzielania niezbędnych informacji osobom pokrzywdzonym w zakresie przysługujących im uprawnień jako ofiarom przestępstw w Polsce, wyznaczeniu kierunków niezbędnych dla poprawy ich położenia, a także służyć podnoszeniu poziomu wiedzy i uwrażliwianiu społeczeństwa oraz przedstawicieli organów i instytucji publicznych w tej kwestii.

W ramach akcji prokuratorzy z prokuratur okręgu świdnickiego w dniach od 20 lutego do 26 lutego 2017 roku, udzielać będą zainteresowanym osobom informacji i pomocy prawnej we wskazanym zakresie, w siedzibach jednostek, w godzinach urzędowania, to jest: w Prokuraturze Rejonowej w Wałbrzychu przy ul. Pl. Magistrackim 7.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~ 18-02-2017 12:32
a gdzie maja sie udac pokrzywdzeni przez tych co będa pomagac pokrzywdzonym czyt. wymiar sprawiedliwości ?
~Generał 19-02-2017 8:15
Słyszałem w myślach że połowa Świdnicy należy do Habsburgów którzy pracują ze świdnickimi prawnikami! Prawnicy mają swój udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się samochodami będącej na terenie Wałbrzycha i Świdnicy. Na Świdnicy można znaleźć też bardzo czystej jakości amfetaminę której produkcją się zajmują. Mają małą fabrykę prawdopodobnie w Zagórzu Śląskim dobrze ukrytą!!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group