Środa, 24 kwietnia
Imieniny: Aleksego, Grzegorza
Czytających: 3883
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Tym razem oświetlenie

Wtorek, 1 listopada 2022, 8:08
Autor: red
Wałbrzych: Tym razem oświetlenie
Fot. Gwarek Wałbrzych
Klub Piłkarski Gwarek Wałbrzych i ludzie zaangażowani w jego funkcjonowanie zadziwiają raz za razem. Po montażu krzesełek na trybunach, po remoncie dachu na budynku klubowym, teraz przyszedł czas na montaż oświetlenia nad częścią boiska piłkarskiego.

Rok 2022 w historii Gwarka to realizacja wielu kluczowych zadań związanych z poprawą infrastruktury na stadionie. Były to między innymi: naprawa dachu, wymiana krzesełek, renowacja boiska, małpi gaj, garaż, mini boisko do gry na pisaku. To tak naprawdę tylko część prac, które z pomocą ludzi dobrej woli, zaangażowania wolontariuszy, różnego rodzaju wsparcia grantowego, firm prywatnych czy instytucji udało się klubowi wspólnie zrealizować.

- Mimo, że wszystkie wcześniejsze nasze dokonania to coś cudownego, to jednak ta inwestycja jest czymś kosmicznym, co od zawsze było w naszym snach. Kilka lat temu jako klub byliśmy w dużych tarapatach - zawirowania organizacyjne, brak finansów, same problemy, ciągłe nie da się, to niemożliwe, a najważniejsza jest drużyna seniorów, itd. Kto wtedy z grona sympatyków klubu mógł pomyśleć o tych wszystkich inwestycjach, a już o światłach nad boiskiem? Nie ma co ukrywać, że takiej osoby nie było - informuje KP Gwarek Wałbrzych.

Nastąpiła reorganizacja klubu, duże zmiany, której najważniejszym elementem stało się szkolenie dzieci i młodzieży. I to był strzał w dziesiątkę. Klub krok po kroku realizował swoje plany sportowe i te związane z poprawą infrastruktury stadionu. Oświetlenie to milowy krok właśnie w szkoleniu dzieci, co sprawi, że pomimo zmiany czasu, młodzież może dalej trenować na boisku. Nie byłoby to możliwe gdyby nie firmy oraz ludzie dobrej woli, którzy bezinteresownie zaangażowali się w ten projekt.

- Bardzo dziękujemy Firmie Mercedes - Benz Manufacturing Poland, dzięki której dofinansowaniu zakupiliśmy wysokiej jakości lampy. Firma Top Service z Pieszyc wykonała profesjonalne obejmy oraz stelaże pod lampy, a Grupa Budowlana Przemysława Kordowskiego wykonała wszelkie prace ziemne, natomiast GT Serwis Łukasza Granisa użyczyła wysięgnik koszowy, dzięki któremu montaż lamp był dużo lżejszy. Wszystko profesjonalnie, szybko i fachowo. Całym montażem oraz projektem, zajął się Marcin Mazurkiewicz, kolejny niesamowity człowiek, który poświęcił mnóstwo swojego czasu, energii, wiedzy, by zaprojektować, rozplanować, by to wszystko miało sens - czytamy na profilu klubu.

Źródło: Gwarek Wałbrzych

Twoja reakcja na artykuł?

32
80%
Cieszy
3
8%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
3%
Smuci
0
0%
Złości
4
10%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group