Poniedziałek, 18 października
Imieniny: Juliana, Łukasza
Czytających: 2677
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Tymczasowy areszt dla 27–latka zatrzymanego za posiadanie i handel narkotykami

Niedziela, 17 marca 2019, 11:23
Autor: red
Wałbrzych: Tymczasowy areszt dla 27–latka zatrzymanego za posiadanie i handel narkotykami
Fot. KMP Wałbrzych
Sąd Rejonowy w Wałbrzychu zastosował środek zapobiegawczy w postaci 3–miesięcznego aresztu wobec 27–letniego wałbrzyszanina zatrzymanego we wtorek przez policjantów kryminalnych wałbrzyskiej komendy. Funkcjonariusze udowodnili mężczyźnie, a następnie postawili zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz handlu nimi.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali 27-latka w miniony wtorek w godzinach wieczornych. Podczas przeszukania mieszkania funkcjonariusze ujawnili kilkadziesiąt zawiniątek z narkotykami. Były to środki psychotropowe w postaci amfetaminy, z których można był wykonać ponad 1900 porcji handlowych tego narkotyku, tabletka ecstasy oraz środki odurzające w postaci marihuany. W tym ostatnim przypadku to blisko 100 porcji czarnorynkowych.

Ponadto policjanci w trakcie działań zarekwirowali także m.in. podręczne wagi elektroniczne oraz telefony komórkowe. Wykonane przez funkcjonariuszy czynności procesowe wykazały, że mężczyzna wielokrotnie sprzedawał narkotyki. W stosunku do podejrzanego sąd zastosował 3-miesięczny areszt. Za posiadania znacznej ilości środków odurzających i psychotropowych oraz handel nimi sprawcy grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

4
40%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
3
30%
Smuci
0
0%
Złości
3
30%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group