Poniedziałek, 27 marca
Imieniny: Jana, Lidii
Czytających: 3277
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Szczawno-Zdrój: Uczniowie w komisariacie

Wtorek, 9 listopada 2021, 8:18
Aktualizacja: 11:19
Autor: red
Wałbrzych/Szczawno-Zdrój: Uczniowie w komisariacie
Fot. KMP Wałbrzych
W miniony piątek uczniowie jednej z policyjnych klas mundurowych IV Liceum Ogólnokształcącego w Wałbrzychu odwiedzili siedzibę pierwszego komisariatu znajdującą się przy ul. Łączyńskiego w Szczawnie–Zdroju.

Uczniowie drugiej klasy mundurowej o profilu policyjnym wraz ze swoim opiekunem – emerytowanym policjantem Tomaszem Łabędziem - odwiedzili wałbrzyski komisariat mający siedzibę w sąsiadującym z naszym miastem Szczawnie-Zdroju. W trakcie spotkania nastolatkowie rozmawiali z policjantami o szeroko rozumianym bezpieczeństwie. Przyjrzeli się także z bliska jak pracują mundurowi.

Młodzież, przy asyście mł. asp. Pawła Głębockiego, miała okazję odwiedzić pomieszczenia, w których wykonywane są czynności służbowe i na co dzień służbę pełnią w nich policjanci kryminalni, prewencji oraz dyżurni. Uczniowie mogli także zapoznać się ze sprzętem policyjnym wykorzystywanym przez funkcjonariuszy w codziennej służbie. Mieli okazję odwiedzić strzelnicę i zobaczyć na żywo jak odbywa się programowe szkolenie strzeleckie policjantów.

Twoja reakcja na artykuł?

24
57%
Cieszy
8
19%
Hahaha
2
5%
Nudzi
1
2%
Smuci
0
0%
Złości
7
17%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group