Środa, 24 lutego
Imieniny: Bogusza, Macieja
Czytających: 3592
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Uczniowie w Toyocie

Czwartek, 25 marca 2010, 13:31
Aktualizacja: Sobota, 27 marca 2010, 9:12
Autor: red
Wałbrzych: Uczniowie w Toyocie
Zadania, z którymi musieli uporać się uczniowie, nie były proste
Fot. UM w Wałbrzychu
Za nami kolejny etap konkursu „Matematyczny Muflon”. Tym razem uczestnicy konkursu mieli okazję zwiedzić Toyota Manufacturing Poland w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

Pracownicy Toyoty przygotowali dla uczniów wiele ciekawych zadań do rozwiązania.

Rywalizacja matematyczna pomiędzy uczestnikami stała jak zwykle na bardzo wysokim poziomie. Ta rywalizacja to był przedostatni etap konkursu. Uczniowie wzięli tym razem udział w grze „Pożar w montowni”.

Uczestnicy konkursu po przeszkoleniu BHP, udali się na wycieczkę do fabryki. Tam każdy mógł osobiście zobaczyć, jak naprawdę wygląda praca w tak wielkim zakładzie.

W rywalizacji nagrody indywidualne otrzymali: Monika Wrzosek z Publicznego Gimnazjum nr 1, Małgorzata Kałużna z Publicznego Gimnazjum nr 3, Adam Patejuk z Publicznego Gimnazjum nr 4, Paweł Burdecki z Publicznego Gimnazjum nr 5, Grzegorz Szymczuk z Publicznego Gimnazjum nr 6, Arkadiusz Podwojewski z Publicznego Gimnazjum nr 7, Karolina Augustyn z Publicznego Gimnazjum nr 9, Justyna Puchała z Publicznego Gimnazjum nr 12, Karolina Kolasińska z Publicznego Gimnazjum nr 13, Marcin Ogledzki i Piotr Wojciechowski z Zespołu Szkół nr 1, Mateusz Malucha i Justyna Łobaza z Zespołu Szkół nr 2, Łukasz Kowalski z Zespołu Szkół nr 8, Konrad Wac z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 10 oraz Emilia Chwiałkowska z Wałbrzyskie Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego.

Najlepszymi zespołami okazały się: w kategorii szkół gimnazjalnych - Publiczne Gimnazjum Nr 7 w Wałbrzychu, a w kategorii szkół ponadgimnazjalnych - Zespół Szkół Nr 2 w Wałbrzychu.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group