Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 4365
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szczawno-Zdrój: Udane starty szczawieńskich tenisistów

Wtorek, 20 lutego 2018, 13:48
Aktualizacja: 13:52
Autor: PAW
Na starty w Wojewódzkich Turniejach Klasyfikacyjnych zdecydowali się bracia Kluczyński – Jan i Stanisław KT Szczawno Zdrój.

Staś wystąpił w turnieju młodzików w Warszawie, gdzie w turnieju singlowym wywalczył 3. miejsce ulegając w fazie półfinałowej Szymonowi Jenzenowi z MTC Warszawa. W zmaganiach deblowych Staś grając w parze właśnie z Szymonem zagrał w ścisłym finale, gdzie musiał uznać wyższość pary Berkieta/Krawczyk zajmując ostatecznie 2. miejsce.

Jaś tymczasem udał się na zawody tej samej rangi, lecz w kategorii Skrzat, do Grodziska Mazowieckiego. Janek dopiero w ścisłym finale singla został zastopowany przez Jakuba Januchowskiego z Astry Książenice zajmując ostatecznie 2. miejsce.

Również w zawodach WTK, tyle że w Ścięgnach, wystąpili Mikołaj Huszczo oraz Kacper Waszczyński i Goran Burbo - wszyscy KT Szczawno. Miki w grupie eliminacyjnej musiał uznać wyższość jedynie Szymona Machockiego z Zielonej Góry (kolejne dwa spotkania wygrał) i ostatecznie rywalizował o miejsca 5-8 w 2 grupie finałowej. Również w drugiej grupie zameldował się Goran (uległ jedynie Antkowi Dzida), a w bezpośrednim pojedynku lepszy okazał się Mikołaj.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group