Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 2384
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Udany występ

Poniedziałek, 21 września 2020, 6:49
Aktualizacja: Wtorek, 22 września 2020, 7:47
Autor: JAZ
Wałbrzych: Udany występ
Fot. JAZ
Niedzielny wieczór dla gości Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury okazał się wieczorem spędzonym na wesoło. Stand Up w wykonaniu Bartosza Zalewskiego rozweselił uczestników spotkania. Występ w reżimie sanitarnym został bardzo miło przyjęty przez gości, którzy z dużym zaangażowaniem brali udział w występie komika.

Bartosz Zalewski - urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Teraz zaprasza na program pt. "Infrastruktura kłamstwa", który został opisany takimi słowami:

"Infrastruktura kłamstwa" to autentyczna opowieść człowieka w pewnym wieku. Jej główny walor wynika z oparcia w pełni na faktach, dzięki czemu każdy będzie mógł odnieść się do jej zawartości. W 100% prawdziwe historie, opis skonfigurowany pod zasady SEO oraz fryzura numer 3 z magazynu mody męskiej i gadżetów sprawi, że poczujecie się bezpiecznie, odnajdując wszystkie te tropy, za które płacicie ciężko zarobione pieniądze. Po występie będzie możliwość zakupu koszulek, smyczy do telefonu i żelowych łapek pozostawiających smutne ślady na szybach."

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
33%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
67%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group